Viljandi

Avasta Viljandit

Viljandi linn ja selle lähiümbrus pakuvad mõnusaid ajaveetmise võimalusi nii kultuurinautlejatele, ajaloohuvilistele, loodussõpradele, spordiharrastajatele kui lastega peredele.

Vali sobiv teema

Viljandi jäähall

Kris Süld

Viljandi jäähall

Puidu 8, Viljandi

2,5 km 30 min 5 min

Männimäe linnaosas asuv Viljandi jäähall pakub sportimise ning mõnusalt vaba aja veetmise võimalusi peredele ja sõpruskondadele. Laupäeviti toimuvad hallis jäädiskod. Jäähallist saab laenutada kogu uisutamiseks vajalikku varustust. Enne tulekut tasub kodulehelt uurida vaba jää aegu, kuna hallis toimuvad ka treeningud. Suvehooajal on jäähall suletud.

Rohkem infot

Viljandi tennisekeskus

Kristjan Kivistik

Viljandi tennisekeskus

Ranna puiestee, Viljandi

1 km 12 min 4 min

Tennis on kaunis ja elegantne spordiala, mille harrastamiseks on Viljandis suurepärased võimalused. Viljandi tennisekeskuse sise- ja välisväljakud järve kaldal on avatud iga päev. Mängijate käsutuses on kaks vaipkattega siseväljakut ja kuus liivaväljakut õues. Hiljuti avati uued väljakud padeli mängimiseks.

Rohkem infot

Mänguväljak Viljandi järve rannas

Siim Verner Teder

Mänguväljak Viljandi järve rannas

700 m 9 min

Maalilise Viljandi järve kaldal asuval terviseväljakul leiab tegevust nii suur kui väike. Suurele liivaga kaetud alale on paigaldatud põnevad atraktsioonid erinevas vanuses lastele ja ka täiskasvanutele – kiiged, liurennid, ronimisredelid, rippumispuud, üle kuue meetri kõrgune püramiid, Tarzani rada jm. Läheduses asuvad supluskoht, paadilaenutus ja palliplatsid.

Lastepark

Kevin Kohjus

Lastepark

Uus 12, Viljandi

1,2 km 14 min

Lastepargis on pere pisematel võimalik mängida liivakastis, lasta liugu, ronida mööda köisredelit ja kiikuda. Pargis pakuvad silmailu lastepärased graniitskulptuurid “Noor tehnik” ja “Noor naturalist”, mille skulptoriks on Viljandimaalt pärit Aino Tõnisson (Sepp). Trikirattureid ootavad uued ja uhked rajad.

Paala järve äärne mänguväljak

Caspar Aru

Paala järve äärne mänguväljak

750 m 9 min

Paala järve ääres ootab väikelapsi suur mänguväljak uhke puust laevaga, kus mudilastel on tore turnida ja liugu lasta. Läheduses asub supluskoht. Ümber Paala järve lookleb kergliiklustee, kus on igal aastaajal mõnus jalutada, kevadest sügiseni rulluisutada või rattaga sõita ning talviti suusatada. Lume saabudes saavad lapsed oru nõlva kasutada kelgutamiseks.

Liitu Schloss Fellini
sõpraderingiga

Meie sõbrad saavad eelisjärjekorras osa hotelli, spaa ja restorani
ahvatlevatest pakkumistest ja kavandatavatest ettevõtmistest.