Spaa

 Spaa

Spaanaudingud kõigile meeltele

Schloss Fellini soklikorrusel paiknev spaakompleks pakub lõõgastust ja naudinguid neile, kes hindavad rahulikku privaatset keskkonda ja individuaalset lähenemist. Ajaloolise hõnguga ruumides viiakse läbi luksuslikke hoolitsusi ja ilurituaale kogu maailmast, kasutades kvaliteetseid A-klassi nahahoolduse spaasarja Cinq Mondes’ tooteid. Cinq Mondes’s (viis maailma eesti k) saavad kokku lõõgastusrituaalid viiest maailmajaost.

Hubases, 22 külastajat mahutavas spaakompleksis saavad lõõgastusbasseini ja mullivanni, saunu ja iluteenuseid nautida nii hotelli külastajad kui päevaspaa paketi kasutajad.

Vali sobiv hoolitsus või päevaspaa pakett

Ikooniline noorendav massaažirituaal näole ja kehale

50 min
E—N 65 €
R—P 75 €

Hoolduse keskmes on Cinq Mondes’ õrnad massaažitehnikad, mille aluseks on mitmetelt maailma rahvastelt pärinevad traditsioonilised ja tseremoniaalsed oskused.

Teie hooldus algab seljamassaažiga, mis on inspireeritud iidsetest ajurveda tehnikatest ning jätkub teie näonahale kohaldatud näomassaažiga.

India ajurveda seljamassaaž toniseerib keha ja stimuleerib kindlaid energiapunkte, et taasluua füüsiline, vaimne ja spirituaalne tasakaal. Massaaži jaoks kasutatakse sooja luksuslikku ajurveda kehaõli. Massöör rakendab vaheldumisi kiireid ja aeglaseid liigutusi, mis aitavad stimuleerida ainevahetust ning aktiveerida lihaseid.

Lõõgastavat ilurituaali aitab pikendada Jaapani Ko Bi Do tehnikal põhinev näo- ja kaelapiirkonda tõstev massaaž.

Jaapani Ko Bi Do tehnikal põhinev näo- ja kaelapiirkonda tõstev näomassaaž

20 min
E—N 40 €
R—P 50 €

Jaapani Ko Bi Do massaažirituaalist inspireeritud vananemisvastase näohoolitsuse käigus kasutatakse spetsiaalseid massaažitehnikaid, mis annavad märgatava nahka siluva tulemuse ning aitavad efektiivselt säilitada näo- ja kaelapiirkonna nooruslikkust.

Jaapani massaažirituaali ja just teie nahale sobivate näohooldustoodete koosmõju aitab vabaneda esimestest vananemisilmingutest, pigmendilaikudest ja kortsujoontest ning parandab naha elastsust ja sära. Hoolitsuse jooksul keskenduvad massaažiliigutused just silmakontuurile, suu ümbrusele ja dekolteepiirkonnale ning vahelduvad nii tugevuse kui tempo osas. Massaažitehnikaga stimuleeritakse energiavoolu näole ja kaelapiirkonnale, mis omakorda võimaldab kehal vabaneda toksiinidest ning pinguldab näokontuuri lihaseid, ennetades seega kortsude tekke peamisi põhjuseid.

Seda hoolitsust saab nautida vaid lisatuna teistele hoolitsustele.

Lõuna Korea Je Ju saare jumet kirgastav massaažirituaal näole

50 min
E—N 65 €
R—P 75 €

Näonaha sära ja kirkust taastav hoolitsus on inspireeritud Lõuna Korea Je Ju saare ilurituaalidest, ühendades endas naha põhjaliku puhastamise ja lõõgastava heaolutunde.

See mitmekülgne hoolitsus ühendab näonahka puhastava rituaali ja dermapunktuur-massaažitehnika, mis aitab parandada verevarustust ja energiavoolu näokontuuri lihastes. Massaaž muudab näohoolitsuse lõõgastavaks rituaaliks, samuti võimaldab masseerimine hoolitsuse käigus kasutatavates Cinq Mondes’ toodetes leiduvatel antioksüdantidel ja vananemisvastastel omadustel tõhusamalt näonahka imenduda.

Ikooniline noorendav massaažirituaal näole ja kehale koos Ko Bi Do näohoolitsusega

80 min
E—N 91 €
R—P 99 €

Hoolduse keskmes on Cinq Mondes’ õrnad massaažitehnikad, mille aluseks on mitmetelt maailma rahvastelt pärinevad traditsioonilised ja tseremoniaalsed oskused.

Iidsetest ajurveda liigutustest inspireeritud seljamassaaž aitab ühendada keha ja vaimu. Seljamassaažile järgneb näohooldus ja -massaaž, mis on kujundatud vastavalt teie naha vajadustele ja teie isiklikele eelistustele.

Ikooniline näo ja keha ilurituaal seob maailma rahvaste traditsioonilised oskused Cinq Mondes’ iluprofessionaalide kaasaegsete teadmistega. Teie hooldus algab seljamassaažiga, mis on inspireeritud iidsetest ajurveda tehnikatest.

Lõõgastavat ilurituaali aitab pikendada Jaapani Ko Bi Do tehnikal põhinev näo- ja kaelapiirkonda tõstev massaaž.

Jaapani Ko Bi Do Suprem luksuslik noorendav massaažirituaal näole

80 min
E—N 91 €
R—P 99 €

Ko Bi Do vananemisvastase hoolitsuse käigus kasutatakse spetsiaalset dermapunktuur-massaažitehnikat ja Cinq Mondes’ looduslike koostisosadega näohooldustooteid, mis pinguldavad näonahka ning toovad esile naha noorusliku sära. See hoolitsus on justkui looduslik ilulõikus - tervelt 95% naistest leiavad, et nende nahk on pärast hoolitsust nooruslikum.

Jaapani Ko Bi Do massaažirituaalist inspireeritud vananemisvastase näohoolitsuse käigus kasutatakse spetsiaalseid massaažitehnikaid, mis annavad märgatava nahka siluva tulemuse ning aitavad efektiivselt säilitada näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna nooruslikkust.

Selle idamaise hoolitsuse keskmes on viiskümmend erinevat pinguldavat masaažiliigutust, mida iluteenindaja teatud järjekorras ning kindlates piirkondades teeb, lisaks kasutatakse selles hoolduses jadeiidist näomassaažirulli. Jadeiiti kui vääriskivi peetakse Aasias ka surematuse sümboliks ning rahvuspärimuses antakse sellele rahustavaid ja toksiinidest vabastavaid omadusi.

Ko Bi Do ilurituaal koosneb viiest traditsioonilisest osast: naha puhastamine, näolihaste aktiveerimine, pinguldav massaaž, niisutamine ning lõpuks näonahas leiduvate toksiinide eemaldamine.

Bali lilleõite ja puuviljade massaažirituaal näole

80 min
E—N 75 €
R—P 85 €

Bali saare ilurituaalidest inspireeritud näonahka ühtlustava ja kooriva hoolitsuse käigus saate nautida troopilistes lilledes peituvate looduslike AHA puuviljahapete aktiivsete toimeainete parimaid omadusi, mis toovad esile puhta ja särava näonaha ning kauni jume.

Bali lilleõite ja puuviljade rituaali käigus kasutatakse Cinq Mondes’ tooteid, mis puhastavad ja ühtlustavad näonahka tänu neis sisalduvatele lilledest ja puuviljadest saadud aminohapetele ja vitamiinidele. Rikkalikke Cinq Mondes’ tooteid täiendab lõõgastav massaažitehnika, mis muudab näohoolitsuse justkui minipuhkuseks.

Hoolitsus annab teie nahale elujõulise sära ning rõhutab naha loomulikku ilu. Hoolitsuse käigus puhastab iluteenindaja teie naha sügavuti ning eemaldab seejuures ka komedoonilised ebatasasused, et tuua esile tõeliselt kaunis, särav ja pehme näonahk.

Siluv ja tõstev Jaapani Ko Bi Do massaažirituaal

50 min
E—N 65 €
R—P 75 €

Ko Bi Do pinguldav näohoolitsus on inspireeritud Jaapani massaažitehnikast, mis aitab vabaneda esimestest vananemisilmingutest, pigmendilaikudest ja kortsujoontest ning parandab naha elastsust ja sära, keskendudes just silmakontuurile, suu ümbrusele ja kaelapiirkonnale. Pärast hoolitsust on teie nahk pringim ja siledam, teie jume säravam ning loomulikult olete saanud nautida mõnusat lõõgastushetke.

Jaapani Ko Bi Do rituaalist inspireeritud Anti Age Global vananemisvastase näohoolitsuse käigus kasutatakse spetsiaalseid massaažitehnikaid, mis annavad märgatava nahka siluva tulemuse ning aitavad efektiivselt säilitada näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna nooruslikkust.

Hoolitsus koosneb viiest traditsioonilisest osast: naha puhastamine, näolihaste aktiveerimine, pinguldav massaaž, niisutamine ning lõpuks näonahas leiduvate toksiinide eemaldamine. Hoolitsuse käigus kasutatav dermapunktuur-massaažitehnika on justkui loomulik pinguldamine, mis annab teie näonahale nooruslikkuse, elastsuse ja sära.

Hiina taimede ning pre- ja probiootikumidega niisutav massaažirituaal näole

50 min
E—N 65 €
R—P 75 €

Näonahka noorendav ja sära taastav Hiina meditsiinist inspireeritud niisutav hoolitsus on suunatud keha ja vaimu tasakaalu leidmisele. Hoolitsuse käigus tehtav akupunktuurmassaaž koos Cinq Mondes’ toodetega aitab taastada näonaha sära ning lõdvestada näolihaseid.

Mitmekülgne hoolitsus ühendab näonahka puhastava rituaali ja dermapunktuur-massaažitehnika, mis aitab parandada verevarustust ja energiavoolu näolihastes. Massaaž muudab näohoolitsuse lõõgastavaks rituaaliks, samuti võimaldab masseerimine hoolitsuse käigus kasutatavates Cinq Mondes’ toodetes leiduvatel antioksüdantidel ja vananemisvastastel omadustel tõhusamalt näonahka imenduda.

Sära taastav Bali viie lille massaažirituaal näole

50 min
E—N 65 €
R—P 75 €

Bali saarelt pärit ilurituaalidest inspireeritud näohoolitsus pinguldab näonahka ja taastab särava jume. Hoolitsus viiakse läbi viie troopilise lille ekstraktidega rikastatud Cinq Mondes’ toodetega, mis sügavpuhastavad näonahka ning annavad tervislikult kirka jume.

Viie lille näohoolitsus on justkui minipuhkus Bali saarel, ühendades endas turgutava näohoolitsuse ja tõeliselt lõõgastava massaaži. Bali saarelt pärinevast lilleveega piserdamise ilurituaalist alguse saanud hoolitsus puhastab nahka sügavuti ent õrnalt, aidates seejuures taastada tervisliku sära.

Enne hoolitsusega alustamist hindab iluteenindaja teie näonaha olukorda ja vajadusi, koostades teile personaalse Cinq Mondes’ nahadiagnoosi, mille eesmärk on panna paika teie nahale kõige sobivamad tooted, mida hoolitsuse jooksul kasutada.

Sära andev Bali lillede massaažirituaal (kiirhooldus)

20 min
E—N 35 €
R—P 45 €

Näonaha sära taastav hoolitsus on inspireeritud Bali saare ilurituaalidest, ühendades endas naha põhjaliku puhastamise ja lõõgastava heaolutunde.

Bali lillede rituaal sobib täienduseks teistele Cinq Mondes’ spaahoolitsustele, et troopiliste lillede õrna aroomi abil täielikult lõõgastuda ja igapäevarutiinist põgeneda. Bali saare printsesside ilurituaalidest inspireeritud hoolitsus on sügavpuhastava toimega ning aitab taastada tervisliku jume ja naha sära.

Hoolitsus viiakse läbi Cinq Mondes’ toodetega, mille koostise aktiivosad pärinevad Bali saare troopikas kasvanud lilledest. Troopilistes lilledes sisalduvate looduslike hapete aktiivsed toimeained koos naha vajadustele vastavate massaažitehnikatega aitavad esile tuua näonaha loomuliku ilu ning rõhutada tervislikult säravat jume.

Seda hoolitsust saab nautida vaid lisatuna teistele hoolitsustele.

Schloss Fellini spaaetikett

Broneerimine ja broneeringu tühistamine

Soovitame broneerida spaahoolitsused varakult. Hoolitsuste broneerimiseks palume kirjutada aadressil spa@schlossfellin.ee.


Broneeritud hoolitsuse aja tühistamiseks palume seda teha vähemalt 24 tundi enne hoolitsuse algust.


Hoolitsusest loobumisest mitteteatamisel lisatakse teie arvele 75% hoolitsuse maksumusest.

Hoolitsused

Palume tulla spaa vastuvõttu 10-15 minutit enne hoolitsuse algust, et saaksite selleks rahulikult valmistuda. Spaa administraator juhatab teid ootealale, kust teid hoolitsusele kutsutakse.


Hoolitsusele soovitame saabuda hommikumantlis. 


Hoolitsusele hilinemisel kestab protseduur ettenähtust vähem aega.

Veeala ja saunad

Butiikspaa veealal ja saunades palume kanda ujumisriietust, väikelastel kasutada ujumismähkmeid ning enne basseinidesse sisenemist ja peale saunas viibimist käia duši all.

Lapsed võivad spaas viibida vaid täiskasvanud saatja järelvalve all.

Palun olge ettevaatlikud, märg põrand võib olla libe!

Wellness spaa

Saunade ja basseini ala
E-N 12–22
R-P 10–22

Spaahoolitsused
E-P 9–20

Info ja broneerimine:
+372 646 6075
spa@schlossfellin.ee