Spaa

 Spaa

Spaanaudingud kõigile meeltele

Schloss Fellini soklikorrusel paiknev spaakompleks pakub lõõgastust ja naudinguid neile, kes hindavad rahulikku privaatset keskkonda ja individuaalset lähenemist. Ajaloolise hõnguga ruumides viiakse läbi luksuslikke hoolitsusi ja ilurituaale kogu maailmast, kasutades kvaliteetseid A-klassi nahahoolduse spaasarja Cinq Mondes’ tooteid. Cinq Mondes’s (viis maailma eesti k) saavad kokku lõõgastusrituaalid viiest maailmajaost.

Hubases, 22 külastajat mahutavas spaakompleksis saavad lõõgastusbasseini ja mullivanni, saunu ja iluteenuseid nautida nii hotelli külastajad kui päevaspaa paketi kasutajad.

Vali sobiv hoolitsus või päevaspaa pakett

Taastav ja siluv jalamassaaž

20 min
E—N 35 €
R—P 45 €

See hoolitsus annab puhkust teie väsinud jalgadele. Pinguldava jalamassaaži jaoks kasutatakse Cinq Mondes’ tooteid, mis on inspireeritud traditsioonilisest Hiina farmakopöast ning sisaldavad looduslikke aktiivaineid. Pärast massaaži tunnete, et jalad on värsked ja kerged ning täielikult puhanud.

Jalamassaaž on inspireeritud traditsioonilisest India meditsiinist ja ajurveda traditsioonidest, mis aitavad taastada keha ja vaimu tasakaalu ning toetavad keha funktsioone. Toniseeriv ja energiat juhtiv massaaž aitab parandada keha vereringet ning keskendub eriti jalalihaste pingetest vabastamisele.

Massaaži jaoks kasutab iluteenindaja Cinq Mondes’ õrna jalakreemi, milles sisalduvad orgaaniline aaloe, bambus, arnika, kamper ja mentool aitavad ergutada vereringet ning värskendada raskeid jalgu. See ainulaadne hoolitsus annab võimaluse meeldivaks puhkehetkeks ja värskenduseks.

Toniseeriv ja lõõgastav jalamassaaž sobib ideaalselt neile, kes igatsevad jalgadesse kergust ja elujõudu ning on unustamatu põgenemine igapäevarutiinist.

Lõõgastav seljamassaaž

20 min
E—N 35 €
R—P 45 €

Avasta põhjalikult lõõgastava massaaži võlu! See lõõgastav massaaž on suunatud spetsiaalselt just seljale, kuklale ja õlgadele, et vabastada sealsetesse lihastesse kogunenud pinge ning lõdvestada keha, sillutades teed mõnusale heaolutundele.

Lõõgastav seljamassaaž on inspireeritud traditsioonilisest India meditsiinist ja ajurveda rituaalist, mille jooksul kasutatakse tugevaid ja kiireid liigutusi, et lõdvestada seljalihased, keskendudes eriliselt õlapiirkonna pingetest vabastamisele.

Massaaži jooksul mudib iluteenindaja teie kuklapiirkonda ja ülaselga, et vabastada sinna kogunenud pinge, kasutades selleks Cinq Mondes soojendatud ajurveda kehaõli seesami-, neemi- ja viirukiõliga, mis omakorda niisutab, toidab ja taastab nahka.

See massaaž on saadaval vaid täiendusena mõnele teisele hoolitsusele.

Toniseeriv India ajurveda massaažirituaal

50 min
E—N 65 €
R—P 75 €

Naudi aastatuhandete pikkustest India traditsioonidest inspireeritud toniseerivat kuuma õli massaaži ning vanilli ja kardemoni hurmavat aroomi! Massaaži jooksul vahelduvad kiired massaažiliigutused soojendavate pikkade puudutustega, mis aitavad keha pingetest vabastada ja lihaseid lõdvestada.

Toniseeriv India massaaž on inspireeritud traditsioonilisest ajurvedast (elu teadus eesti k). Ajurveda keskendub keha füüsilise, vaimse ja hingelise tasakaalu otsimisele ja taastamisele, et tagada üleüldine tugev tervis ja pikk eluiga.

Massaaži eesmärk on vabastada keha lihaspingest ning taastada energia ja elujõud, kasutades selleks vahelduvalt nii kiireid kui ka aeglaseid massaaživõtteid. Massaaži jaoks kasutab iluteenindaja Cinq Mondes’ ajurveda soojendatud kehaõli, mis kombineerituna massaažitehnikatega kiirendab keha ainevahetust ning leevendab füüsilist ja vaimset väsimust.

Järgides ajurveda traditsioone, kasutatakse selle massaaži jaoks Cinq Mondes Universal Ayurvedic Oil soojendatud kehaõli, mille väherasvane koostis on loodud just selle massaažirituaali jaoks. Õlis sisalduvad seesami-, neemi- ja viirukiõli muudavad naha pehmeks ning toetavad naharakkude taastumise protsessi.

Lõõgastav Prantsuse Polüneesia massaažirituaal

50 min
E—N 65 €
R—P 75 €

80 min
E—N 91 €
R—P 99 €

Lõõgastava massaaži jooksul kasutab iluteenindaja Polüneesia ravitsejate traditsioonidest inspireeritud lomi-lomi massaažitehnikat, avaldades tugevat survet keha energiapunktidele ja kasutades teie kehal pikki sujuvaid liigutusi. Massaažielamust täiendab õrn tiaré lillede aroom, et saaksite täielikult lõõgastuda ja igapäevatoimetustest puhata.

Lõõgastav Polüneesia massaažirituaal on inspireeritud Polüneesia saare ravitsejate meetoditest ja lomi-lomi massaažitehnikast, mille jaoks kasutatakse traditsiooniliselt käsivarsi, et vabastada lihastest pinge ning taastada keha energiatasakaal ja elujõud.

Hoolitsuse jooksul kasutatakse Cinq Mondes Sublime kehapalsamit ja kehaõli, mis sisaldavad Tahiti monoiõli, toitvat nonipuu ekstrakti ning tiaré ja valgete lillede kontsentraati, mille lõhn viib teid mõtetes Polüneesia kaunitele liivarandadele.

Ikooniline noorendav massaažirituaal näole ja kehale

50 min
E—N 65 €
R—P 75 €

Hoolduse keskmes on Cinq Mondes’ õrnad massaažitehnikad, mille aluseks on mitmetelt maailma rahvastelt pärinevad traditsioonilised ja tseremoniaalsed oskused.

Teie hooldus algab seljamassaažiga, mis on inspireeritud iidsetest ajurveda tehnikatest ning jätkub teie näonahale kohaldatud näomassaažiga.

India ajurveda seljamassaaž toniseerib keha ja stimuleerib kindlaid energiapunkte, et taasluua füüsiline, vaimne ja spirituaalne tasakaal. Massaaži jaoks kasutatakse sooja luksuslikku ajurveda kehaõli. Massöör rakendab vaheldumisi kiireid ja aeglaseid liigutusi, mis aitavad stimuleerida ainevahetust ning aktiveerida lihaseid.

Lõõgastavat ilurituaali aitab pikendada Jaapani Ko Bi Do tehnikal põhinev näo- ja kaelapiirkonda tõstev massaaž.

Ikooniline noorendav massaažirituaal näole ja kehale koos Ko Bi Do näohoolitsusega

80 min
E—N 91 €
R—P 99 €

Hoolduse keskmes on Cinq Mondes’ õrnad massaažitehnikad, mille aluseks on mitmetelt maailma rahvastelt pärinevad traditsioonilised ja tseremoniaalsed oskused.

Iidsetest ajurveda liigutustest inspireeritud seljamassaaž aitab ühendada keha ja vaimu. Seljamassaažile järgneb näohooldus ja -massaaž, mis on kujundatud vastavalt teie naha vajadustele ja teie isiklikele eelistustele.

Ikooniline näo ja keha ilurituaal seob maailma rahvaste traditsioonilised oskused Cinq Mondes’ iluprofessionaalide kaasaegsete teadmistega. Teie hooldus algab seljamassaažiga, mis on inspireeritud iidsetest ajurveda tehnikatest.

Lõõgastavat ilurituaali aitab pikendada Jaapani Ko Bi Do tehnikal põhinev näo- ja kaelapiirkonda tõstev massaaž.

Lomi lomi massaaž

90 min
E—N 79 €
R—P 89 €

120 min
E—N 99 €
R—P 109 €

Lomi lomi on palju enamat kui lihtsalt massaaž – see on meditatsioon, tervendus ja tingimusteta armastuse jagamine. Eriline, sügavalt lõõgastav, maandav, energiat andev ja väestav puudutus, mis avab südame; kogemus, mis vallutab aistingutega kõik meeled.

Lomi lomi nui on Havai traditsiooniline massaaž, mida praktiseerisid kohalikud šamaanid ehk kahunad templites üleminekuriitustel uude eluetappi siirdumisel või enne tähtsaid sündmusi. Rituaal võis kesta päevi, selle eesmärgiks oli täielikult tasakaalustada kõik inimese meeled ning luua tema olemuses harmoonia.

Kasutatakse intuitsiooni, hingamist, rütmi ja pikki voolavaid liigutusi üle keha, mis jäljendavad ookeani tõusu ja mõõna ning vee voolamist. Lomi lomi vastu võttes kaob ajataju, meel lülitub muutunud teadvuseseisundisse ning kogetakse sügavat lõdvestumist igal tasandil. Massaaž algab ja lõpeb palvega – taotlusega inimese tervendamiseks ja tasakaalustamiseks tema kõige kõrgemaks hüvanguks.

Keha on terve, kui eluenergia saab vabalt voolata. Kui energiavool on pikema aja vältel takistatud või piiratud, kaob kehas tasakaal ja keha muutub haigustele vastuvõtlikuks. Seansi ajal keskenduvad nii massaaži tegija kui vastuvõtja hingamisele. Iga sissehingamine varustab keha ja meelt uue energia ja inspiratsiooniga, väljahingamine aga lahustab pingeid ja laseb vanal minna. Lastes kõigel piiraval minna, tekib elus ruumi uuele.

Lomi lomi massaaži tehakse rohke õliga paljale kehale, intiimseid kehaosi varjab sarong (suur õhuke rätik). Peale massaaži on soovitav õli kehalt pehme rätikuga ära pühkida, mitte pesta (pesemisvõimalus on olemas). Seetõttu võiks massaaži tulles panna selga pesu ja riided, mis võivad ka pisut õliseks saada.

Aloha!

Lõõgastav Bali massaaž

50 min
E—N 65 €
R—P 75 €

Luba sellel Bali saare traditsioonidest inspireeritud massaažil koos Cinq Mondes Tropical Nuts kehapalsamiga viia end rahu oaasi. Meelikütkestava massaažielamuse jooksul saad nautida mõnusaid venitusi ning Tai massaaži õrnalt nahka siluvat tehnikat.

Lõõgastav Bali massaaž

Lõõgastav massaaž ühendab endas õrnad venitused ja sügava Bali massaaži, mille nahka siluvad liigutused aitavad lõdvestada liigeseid ning stimuleerida keha energiapunkte, et lõõgastada täielikult nii keha kui ka vaimu.

Massaaži jooksul kasutab iluteenindaja kehal sulavat Cinq Mondes’ troopiliste pähklite ekstraktidega kehapalsamit, mis sisaldab kookose, tamanu ja kemiri pähklite õlisid, mis toidavad nahka sügavuti ja aitavad taastada kuiva ja elutu naha sära ja pehmuse. Kehapalsami aroomis annavad tooni pehmelt vürtsikad bergamott, seedripuu ja guajakipuu, mis viivad sind lõhnade abil seiklema kaugesse Siiami kuningriiki.

Pärast massaaži on kogu keha lihased õrnalt venitatud ning nahk märgatavalt kaunim ja sügavuti niisutatud.

Lõõgastav Põhja-Aafrika massaažirituaal

20 min
E—N 35 €
R—P 45 €

50 min
E—N 65 €
R—P 75 €

Idamaistest rituaalidest inspireeritud hoolitsuse ajal saate nautida sügavat aeglaste liigutustega massaaži, mille jaoks kasutatakse õrna aroomiga soojendatud argaaniaõli, et anda teile täielikult puhanud tunne.

Traditsiooniline idamaine lõõgastav massaaž on saanud inspiatsiooni tõelistest keha puhastamise traditsioonidest ja ilurituaalidest. See kehahoolitsus rahustab keha ja vaimu, rakendades Põhja-Aafrika traditsioonilisi aeglaseid ja sügavuti lõdvestavaid massaažitehnikaid.

Massaaži jaoks kasutab iluteenindaja sooja Cinq Mondes Sumptuous kehaõli, milles peituvad seesami-, oliivi- ja argaaniaõli turgutavad väsinud nahka, muudavad selle kauniks ja elujõuliseks. Sule silmad, lase idamaistel aroomidel ja õrnal massaažil end kanda ja kujutle, et naudid vaikset lõõgastushetke Oriendi südames.

Hoolitsuse lõpus piserdab iluteenindaja teie kehale aromaatset apelsini lõhnavett, mille värskendavad piisad ja õrn aroom viivad teid taas mõtetes idamaadesse. Pärast seda idamaist massaažihoolitsust valdab teid kogu keha hõlmav harmooniline lõõgastustunne ning teie nahk on tänu kehaõlile sügavuti niisutatud ja siidiselt pehme.

Schloss Fellini spaaetikett

Broneerimine ja broneeringu tühistamine

Soovitame broneerida spaahoolitsused varakult. Hoolitsuste broneerimiseks palume kirjutada aadressil spa@schlossfellin.ee.


Broneeritud hoolitsuse aja tühistamiseks palume seda teha vähemalt 24 tundi enne hoolitsuse algust.


Hoolitsusest loobumisest mitteteatamisel lisatakse teie arvele 75% hoolitsuse maksumusest.

Hoolitsused

Palume tulla spaa vastuvõttu 10-15 minutit enne hoolitsuse algust, et saaksite selleks rahulikult valmistuda. Spaa administraator juhatab teid ootealale, kust teid hoolitsusele kutsutakse.


Hoolitsusele soovitame saabuda hommikumantlis. 


Hoolitsusele hilinemisel kestab protseduur ettenähtust vähem aega.

Veeala ja saunad

Butiikspaa veealal ja saunades palume kanda ujumisriietust, väikelastel kasutada ujumismähkmeid ning enne basseinidesse sisenemist ja peale saunas viibimist käia duši all.

Lapsed võivad spaas viibida vaid täiskasvanud saatja järelvalve all.

Palun olge ettevaatlikud, märg põrand võib olla libe!

Wellness spaa

Saunade ja basseini ala
E-N 12–22
R-P 10–22

Spaahoolitsused
E-P 9–20

Info ja broneerimine:
+372 646 6075
spa@schlossfellin.ee