Spaa

 Spaa

Spaanaudingud kõigile meeltele

Schloss Fellini soklikorrusel paiknev spaakompleks pakub lõõgastust ja naudinguid neile, kes hindavad rahulikku privaatset keskkonda ja individuaalset lähenemist. Ajaloolise hõnguga ruumides viiakse läbi luksuslikke hoolitsusi ja ilurituaale kogu maailmast, kasutades kvaliteetseid A-klassi nahahoolduse spaasarja Cinq Mondes’ tooteid. Cinq Mondes’s (viis maailma eesti k) saavad kokku lõõgastusrituaalid viiest maailmajaost.

Hubases, 22 külastajat mahutavas spaakompleksis saavad lõõgastusbasseini ja mullivanni, saunu ja iluteenuseid nautida nii hotelli külastajad kui päevaspaa paketi kasutajad.

Vali sobiv hoolitsus või päevaspaa pakett

Lõõgastav seljamassaaž

20 min
E—N 35 €
R—P 45 €

Avasta põhjalikult lõõgastava massaaži võlu! See lõõgastav massaaž on suunatud spetsiaalselt just seljale, kuklale ja õlgadele, et vabastada sealsetesse lihastesse kogunenud pinge ning lõdvestada keha, sillutades teed mõnusale heaolutundele.

Lõõgastav seljamassaaž on inspireeritud traditsioonilisest India meditsiinist ja ajurveda rituaalist, mille jooksul kasutatakse tugevaid ja kiireid liigutusi, et lõdvestada seljalihased, keskendudes eriliselt õlapiirkonna pingetest vabastamisele.

Massaaži jooksul mudib iluteenindaja teie kuklapiirkonda ja ülaselga, et vabastada sinna kogunenud pinge, kasutades selleks Cinq Mondes soojendatud ajurveda kehaõli seesami-, neemi- ja viirukiõliga, mis omakorda niisutab, toidab ja taastab nahka.

See massaaž on saadaval vaid täiendusena mõnele teisele hoolitsusele.

Laavakivimassaaž

60 min
E—N 72 €
R—P 78 €

90 min
E—N 78 €
R—P 88 €

Indiaanipärane lõõgastav laavakividega massaažihoolitsus pärineb indiaanlaste iidsest riitusest. Massaažirituaalis kasutatakse vahelduva temperatuuriga laavakive koos käsitsimassaažiga. Kivid on hea soojusjuhtivusega, elavdavad vereringet, aitavad leevendada lihaspingeid ja stressi. Hoolitsus ei sobi lapseootel naisele.

Aroomiteraapiline massaaž

30 min
E—N 36 €
R—P 39 €

60 min
E—N 72 €
R—P 78 €

Silitav ja õrn massaažitehnika mõjub lõõgastavalt ning aitab aroomiõlidel imenduda. Massaaž aitab taastada tasakaalu mõtete ja tegude vahel.

Teie vajadustele vastav aroomiteraapia massaaž kasutab teie poolt valitud õlide segu. Personaalne konsulatatsioon tagab just teile sobiva unikaalse hoolitsuse.

Klassikaline spaapakett

180 min
E—N 78 €
R—P 88 €

Ühendage sauna- ja veemõnud pika ja lõõgastust pakkuva klassikalise massaažiga, mis aitab kogu kehal pingetest vabaneda.

Paketis sisaldub:

  • spaa ja saunaala kasutamine (2 h)
  • klassikaline massaaž (60 min)
  • hommikumantli ja susside kasutus
  • rahustav taimetee ja maitsevesi

Klassikaline massaaž  

30 min
E—N 36 €
R—P 39 €

60 min
E—N 56 €
R—P 59 €

90 min
E—N 76 €
R—P 79 €

Klassikaline massaaž kogu keha lõdvestamiseks ja lihaspingete leevendamiseks sobib ideaalselt esmaseks kokkupuuteks massaažiga. Stimuleerivad liigutused aitavad lõdvestada väsinud ja valusaid lihaseid, jättes teid lõõgastunuks ja värskeks.

Lapseootel naisele ei soovitata üle 60 minutilist massaaži.

Schloss Fellini spaaetikett

Broneerimine ja broneeringu tühistamine

Soovitame broneerida spaahoolitsused varakult. Hoolitsuste broneerimiseks palume kirjutada aadressil spa@schlossfellin.ee.


Broneeritud hoolitsuse aja tühistamiseks palume seda teha vähemalt 24 tundi enne hoolitsuse algust.


Hoolitsusest loobumisest mitteteatamisel lisatakse teie arvele 75% hoolitsuse maksumusest.

Hoolitsused

Palume tulla spaa vastuvõttu 10-15 minutit enne hoolitsuse algust, et saaksite selleks rahulikult valmistuda. Spaa administraator juhatab teid ootealale, kust teid hoolitsusele kutsutakse.


Hoolitsusele soovitame saabuda hommikumantlis. 


Hoolitsusele hilinemisel kestab protseduur ettenähtust vähem aega.

Veeala ja saunad

Butiikspaa veealal ja saunades palume kanda ujumisriietust, väikelastel kasutada ujumismähkmeid ning enne basseinidesse sisenemist ja peale saunas viibimist käia duši all.

Lapsed võivad spaas viibida vaid täiskasvanud saatja järelvalve all.

Palun olge ettevaatlikud, märg põrand võib olla libe!

Wellness spaa

Saunade ja basseini ala
E-N 12–22
R-P 10–22

Spaahoolitsused
E-P 9–20

Info ja broneerimine:
+372 646 6075
spa@schlossfellin.ee