Spaa

 Spaa

Spaanaudingud kõigile meeltele

Schloss Fellini soklikorrusel paiknev spaakompleks pakub lõõgastust ja naudinguid neile, kes hindavad rahulikku privaatset keskkonda ja individuaalset lähenemist. Ajaloolise hõnguga ruumides viiakse läbi luksuslikke hoolitsusi ja ilurituaale kogu maailmast, kasutades kvaliteetseid A-klassi nahahoolduse spaasarja Cinq Mondes’ tooteid. Cinq Mondes’s (viis maailma eesti k) saavad kokku lõõgastusrituaalid viiest maailmajaost.

Hubases, 22 külastajat mahutavas spaakompleksis saavad lõõgastusbasseini ja mullivanni, saunu ja iluteenuseid nautida nii hotelli külastajad kui päevaspaa paketi kasutajad.

Vali sobiv hoolitsus või päevaspaa pakett

Tahiti monoi õli ja noni viljadega ülev kehakoorimine

20 min
E—N 35 €
R—P 45 €


Polüneesia saartelt inspiratsiooni saanud kehakoorija sisaldab tiaré lillede leotist ning suhkru ja kookosekoore segu, mis taastab nahka ja ergutab vaimu. Koorimissegu sobib ka kõige tundlikumale nahale. 


Monoi Tahiti kehakoorija on inspireeritud Polüneesia saarte ravitsejate farmakopöast. 

Hoolitsuses kasutatakse Tahiti monoi ja noni viljadest valmistatud kehakoorijat koos erinevate massaažitehnikatega, milles kasutatakse sõrmenukke, küünarvart, rusikas käe tehnikat ja ookeanilaineid imiteerivaid võtteid. Naha tekstuuri ühtlustamiseks ja viimistlemiseks poleeritakse nahka, võimendades selle sära ja tuues esile päevituse.

Poleeriv kehakoorimine papaiapüreega

20 min
E—N 35 €
R—P 45 €


Papaiapüree kreemjas ja peeneteraline koorija on pärit iidse Siiami kuningriigi ilutseremooniast. Hõrgu parfüümi järgi lõhnav papaiapüree poleerib ja koorib õrnalt nahka ning paneb selle särama.

Papaiapüree kreemjas koorija on inspireeritud Bali saare naistest, kes kasutavad papaiat kui õrna loodusliku koorijat, et nahk särama panna. 
 Selles hoolduses kasutatakse ringjaid ja siluvaid liigutusi ning õrnu venitusi koos papaia puuviljahappeid sisaldava koorijaga, puhastades ja täiustades naha tekstuuri ja andes samal ajal sellele sära.Hoolduses kasutatakse loodusliku papaiaekstrakti, seedripuu õli ja diatomiitmulla koorimissegu, mis eelnevalt soojendatakse ja kehale kantakse, seejärel loputatakse, et tuua esile ühtlane ja särav nahk.


Aromaatsete vürtsidega ergutav kehakoorimine

20 min
E—N 35 €
R—P 45 €

Iidne rituaal, mis on inspireeritud Jaava saare iluretseptidest, hellitab hetkega nahka ja pakub heaolu. Laske end ergutada meresoola ja vürtside õrnade lõhnadega, nautides pehmet ja siidist nahka.

Aromaatsete vürtsidega ergutav koorija on inspireeritud Jaava saarelt pärit Borehi iidsest rituaalist, mida tavapäraselt teostatakse Indoneesia külades vihmaperioodil. Koorija toniseerib valulikke lihaseid ja lõõgastab liigeseid.

Originaalne ja lõõgastav hoolitusus sisaldab toniseeriva ja kooriva toimega vürtse: meresool, mandlipulber, kaneeli, patšuli, muskaatpähkli, vetiveri ning nelgi- ja vanilliõli kontsentraat puhastavad õrnalt nahka ja turgutavad keha, muutes naha eriti pehmeks.

Iluteenindaja eemaldab teie nahalt surnud naharakud ergutavate ringikujuliste liigutustega, kiired ja kerged käeliigutused aitavad lihaseid ja keha soojendada. Hoolitsusel on topelttoime, mis annab teie kehale energiat ja paneb naha särama.

Ikooniline noorendav massaažirituaal näole ja kehale

50 min
E—N 65 €
R—P 75 €

Hoolduse keskmes on Cinq Mondes’ õrnad massaažitehnikad, mille aluseks on mitmetelt maailma rahvastelt pärinevad traditsioonilised ja tseremoniaalsed oskused.

Teie hooldus algab seljamassaažiga, mis on inspireeritud iidsetest ajurveda tehnikatest ning jätkub teie näonahale kohaldatud näomassaažiga.

India ajurveda seljamassaaž toniseerib keha ja stimuleerib kindlaid energiapunkte, et taasluua füüsiline, vaimne ja spirituaalne tasakaal. Massaaži jaoks kasutatakse sooja luksuslikku ajurveda kehaõli. Massöör rakendab vaheldumisi kiireid ja aeglaseid liigutusi, mis aitavad stimuleerida ainevahetust ning aktiveerida lihaseid.

Lõõgastavat ilurituaali aitab pikendada Jaapani Ko Bi Do tehnikal põhinev näo- ja kaelapiirkonda tõstev massaaž.

Ikooniline noorendav massaažirituaal näole ja kehale koos Ko Bi Do näohoolitsusega

80 min
E—N 91 €
R—P 99 €

Hoolduse keskmes on Cinq Mondes’ õrnad massaažitehnikad, mille aluseks on mitmetelt maailma rahvastelt pärinevad traditsioonilised ja tseremoniaalsed oskused.

Iidsetest ajurveda liigutustest inspireeritud seljamassaaž aitab ühendada keha ja vaimu. Seljamassaažile järgneb näohooldus ja -massaaž, mis on kujundatud vastavalt teie naha vajadustele ja teie isiklikele eelistustele.

Ikooniline näo ja keha ilurituaal seob maailma rahvaste traditsioonilised oskused Cinq Mondes’ iluprofessionaalide kaasaegsete teadmistega. Teie hooldus algab seljamassaažiga, mis on inspireeritud iidsetest ajurveda tehnikatest.

Lõõgastavat ilurituaali aitab pikendada Jaapani Ko Bi Do tehnikal põhinev näo- ja kaelapiirkonda tõstev massaaž.

Salendav detox-hoolitsus koos mähisega

50 min
E—N 65 €
R—P 75 €

See Brasiilia ja India traditsioonilisest meditsiinist inspireeritud hoolitsus on põhjalik kogu keha massaaž, kus kombineeritakse muljumis-, hõõrumis- ja kloppimisvõtteid, et ergutada vereringet, lõhustada rasvarakke ning eemaldada organismi kogunenud mürkained. Pärast massaaži on kogu keha lõõgastunud ja kerge ning enesetunne märgatavalt parem.

Salendav detox-hoolitsus koos mähisega

Traditsioonilises india meditsiinis on detoxil ehk keha toksiinidest vabastamisel oluline roll ning selle põhimõtteid järgib Pancha Karma detox-teraapia. Traditsioonilises Brasiilia meditsiinis on kasutusel mitmed looduslikult salendavate toimeainetega taimed, näiteks koolapähklis sisaldub põhiline aktiivne toimeaine kofeiin. Nahahoolduses on kofeiinil rasva vähendav roll, mistõttu on nahk pärast hooldust siledam ja pringim.

Pärast hoolitsust tunnete end nii vaimselt kui ka füüsiliselt puhanult ja värskelt – igapäevastress ja mured on justkui pühitud, jättes teie kehasse vaid energia ja rahu.

Schloss Fellini spaaetikett

Broneerimine ja broneeringu tühistamine

Soovitame broneerida spaahoolitsused varakult. Hoolitsuste broneerimiseks palume kirjutada aadressil spa@schlossfellin.ee.


Broneeritud hoolitsuse aja tühistamiseks palume seda teha vähemalt 24 tundi enne hoolitsuse algust.


Hoolitsusest loobumisest mitteteatamisel lisatakse teie arvele 75% hoolitsuse maksumusest.

Hoolitsused

Palume tulla spaa vastuvõttu 10-15 minutit enne hoolitsuse algust, et saaksite selleks rahulikult valmistuda. Spaa administraator juhatab teid ootealale, kust teid hoolitsusele kutsutakse.


Hoolitsusele soovitame saabuda hommikumantlis. 


Hoolitsusele hilinemisel kestab protseduur ettenähtust vähem aega.

Veeala ja saunad

Butiikspaa veealal ja saunades palume kanda ujumisriietust, väikelastel kasutada ujumismähkmeid ning enne basseinidesse sisenemist ja peale saunas viibimist käia duši all.

Lapsed võivad spaas viibida vaid täiskasvanud saatja järelvalve all.

Palun olge ettevaatlikud, märg põrand võib olla libe!

Wellness spaa

Saunade ja basseini ala
E-N 12–22
R-P 10–22

Spaahoolitsused
E-P 9–20

Info ja broneerimine:
+372 646 6075
spa@schlossfellin.ee