Spaanaudingud kõigile meeltele

Schloss Fellini soklikorrusel paiknev spaakompleks pakub lõõgastust ja naudinguid neile, kes hindavad rahulikku privaatset keskkonda ja individuaalset lähenemist. Ajaloolise hõnguga ruumides viiakse läbi luksuslikke hoolitsusi ja ilurituaale kogu maailmast, kasutades kvaliteetseid A-klassi nahahoolduse spaasarja Cinq Mondes’ tooteid. Cinq Mondes’s (viis maailma eesti k) saavad kokku lõõgastusrituaalid viiest maailmajaost.

Hubases, 22 külastajat mahutavas spaakompleksis saavad lõõgastusbasseini ja mullivanni, saunu ja iluteenuseid nautida nii hotelli külastajad kui päevaspaa paketi kasutajad.

Liitu Schloss Fellini Wellness klubiga. Saa osa parimatest pakkumistest ja põnevatest ettevõtmistest Schloss Fellini spaas.

Vali sobiv hoolitsus või päevaspaa pakett

Schloss Fellin signatuurmassaaž

30 min
E—N 55 €
R—P 60 €

60 min
E—N 79 €
R—P 85 €

Lõõgastav kogu keha massaažirituaal sooja viinamarjaseemne õliga. Rituaali tulemusena on nii keha kui ka meel sügavalt lõõgastunud.

Elustav ja siluv jalgade massaažirituaal

20 min
E—N 55 €
R—P 60 €

Hiina farmakoloogiast pärit elustavad taimed koos India ajurveda jalamassaažiga annavad puhkust teie väsinud jalgadele. Toniseeriv ja lõõgastav jalamassaaž muudab jalad kergeks ja puhanuks.

India ajurveda selga lõõgastav massaažirituaal

20 min
E—N 55 €
R—P 60 €

Lõõgastav massaaž on suunatud spetsiaalselt seljale ja õlavöötmele, et vabastada selle piirkonna lihaspinged ja lõdvestada keha, sillutades teed mõnusale heaolule. Seljamassaažis vahelduvad kiired ergutavad liigutused soojade, pikkade ning aeglaste puudutustega, mis aitavad kehal pingetest vabaneda ja lihastel lõõgastuda.

Pingetest vabastav Prantsuse Polüneesia massaažirituaal

50 min
E—N 85 €
R—P 95 €

80 min
E—N 115 €
R—P 125 €

Lomi lomi massaažirituaalist inspireeritud rahustav ja pingeid leevendav rituaal meenutab Polüneesia ookeanilaineid. Selle hoolitsuse käe ja küünarvarre massaažitehnika on tuntud noorendava ja ülimalt lõõgastava toime poolest. Massaaži on kaasatud soe laavakivi, millega mõjutatakse energiapunkte. Äärmiselt lõõgastav massaaž koos Tahiti monoiõli, toitva nonipuu vilja ning tiaré ja valgete lillede ekstraktiga viib teid mõtetes Polüneesia saarte kaunitele liivarandadele.

Lomi lomi massaaž

90 min
E—N 105 €
R—P 119 €

120 min
E—N 125 €
R—P 135 €

Lomi lomi nui on Havai traditsiooniline massaaž, mida praktiseerisid kohalikud šamaanid e kahunad templites üleminekuriitustel uude eluetappi siirdumisel või enne tähtsaid sündmusi. Rituaal võis kesta päevi, selle eesmärgiks oli täielikult tasakaalustada kõik inimese aspektid ning luua tema olemuses harmoonia ja voolamine.

Lomi lomi on palju enamat, kui lihtsalt massaaž – see on meditatsioon, tervendus ja tingimusteta armastuse jagamine. Eriline, sügavalt lõõgastav, maandav, energetiseeriv ja väestav puudutus, mis avab südame; kogemus, mis vallutab aistingutega kõik meeled. Kasutatakse intuitsiooni, hingamist, rütmi ja pikki voolavaid liigutusi üle keha, mis jäljendavad ookeani tõusu ja mõõna ning vee voolamist. Lomi lomi vastu võttes kaob ajataju, meel lülitub muutunud teadvuseseisundisse ning kogetakse sügavat lõdvestumist igal tasandil. Massaaž algab ja lõpeb palvega – taotlusega inimese tervendamiseks ja tasakaalustamiseks tema kõige kõrgemaks hüvanguks.

Keha on terve, kui eluenergia saab vabalt voolata. Kui energiavool on pikema aja vältel takistatud või piiratud, kaob kehas tasakaal ja keha muutub haigustele vastuvõtlikuks. Seansi ajal keskenduvad nii massaaži tegija kui vastuvõtja hingamisele. Iga sissehingamine varustab keha ja meelt uue energia ja inspiratsiooniga, väljahingamine aga lahustab pingeid ja laseb vanal minna. Lastes kõigel piiraval minna, tekib elus ruumi uuele.

Lomi lomi massaaži tehakse rohke õliga paljale kehale, intiimseid kehaosi varjab sarong (suur õhuke rätik). Peale massaaži on soovitav õli kehalt pehme rätikuga ära pühkida, mitte pesta (vajadusel on pesemisvõimalus siiski olemas). Seetõttu võiks massaaži tulles panna selga pesu ja riided, mis võivad ka pisut õliseks saada.

Aloha!

Laavakivimassaaž

60 min
E—N 89 €
R—P 99 €

90 min
E—N 99 €
R—P 115 €

Indiaanipärane lõõgastav laavakividega massaažihoolitsus pärineb indiaanlaste iidsest riitusest. Massaažirituaalis kasutatakse vahelduva temperatuuriga laavakive koos käsimassaažiga. Kivid on hea soojusjuhtivusega, elavdavad vereringet, aitavad leevendada lihaspingeid ja stressi. Hoolitsus ei sobi lapseootel naisele.

Aroomiteraapiline massaaž

30 min
E—N 55 €
R—P 60 €

60 min
E—N 89 €
R—P 95 €

Silitav ja õrn massaažitehnika mõjub lõõgastavalt ning aitab aroomiõlidel imenduda. Massaaž aitab taastada tasakaalu mõtete ja tegude vahel. Teie vajadustele vastav aroomiteraapiline massaažis kasutatakse teie poolt valitud õlide segu. Personaalne konsultatsioon tagab unikaalse hoolitsuse, mis vastab just teie vajadustele.

Klassikaline päevaspaa pakett

180 min
E—N 109 €
R—P 119 €

Ühendage sauna- ja veemõnud pika ja lõõgastust pakkuva klassikalise massaažiga, mis aitab kogu kehal pingetest vabaneda.

Paketis sisaldub:

  • spaa ja saunaala kasutamine (2 h)
  • klassikaline massaaž (60 min)
  • hommikumantli ja susside kasutus
  • rahustav taimetee ja maitsevesi

Klassikaline massaaž  

30 min
E—N 55 €
R—P 60 €

60 min
E—N 79 €
R—P 85 €

90 min
E—N 105 €
R—P 115 €

Klassikaline massaaž kogu keha lõdvestamiseks ja lihaspingete leevendamiseks sobib ideaalselt esmaseks kokkupuuteks massaažiga. Stimuleerivad liigutused aitavad lõdvestada väsinud ja valusaid lihaseid, jättes teid lõõgastunuks ja värskeks.

Lapseootel naisele ei soovitata üle 60 minutilist massaaži.

Spaamaniküür

75 min
E—N 69 €
R—P 79 €

Maniküürile lisaks käte koorimine, mask, massaaž, küünte lakkimine.

Spaapediküür

90 min
E—N 79 €
R—P 89 €

Pediküürile lisaks jalgade koorimine, mask, massaaž, küünte lakkimine.

Schloss Fellini spaaetikett

Broneerimine ja broneeringu tühistamine

Soovitame broneerida spaahoolitsused varakult. Hoolitsuste broneerimiseks palume kirjutada aadressil spa@schlossfellin.ee.


Kui soovite broneeritud hoolitsuse aega muuta või tühistada, palume sellest teatada vähemalt 24 tundi ette. Vastasel korral rakendub tühistamistasu, mis on 75% teie poolt broneeritud hoolitsuse hinnast.

Hoolitsused

Palume tulla spaa vastuvõttu 10-15 minutit enne hoolitsuse algust, et saaksite selleks rahulikult valmistuda. Spaa administraator juhatab teid ootealale, kust teid hoolitsusele kutsutakse.


Hoolitsusele soovitame saabuda hommikumantlis. 


Hoolitsusele hilinemisel kestab protseduur ettenähtust vähem aega.

Veeala ja saunad

Butiikspaa veealal ja saunades palume kanda ujumisriietust, väikelastel kasutada ujumismähkmeid ning enne basseinidesse sisenemist ja peale saunas viibimist käia duši all.

Lapsed võivad spaas viibida vaid täiskasvanud saatja järelvalve all.

Schloss Fellinis tarbitakse ainult kohapealt ostetud jooke.

Ettevaatust, märg põrand võib olla libe!

Spaa
Wellness spaa

Saunade ja basseini ala
E-R 12–21
L-P 9-21
eelregistreerimisega

Spaahoolitsused
E-P 9–20

Info ja broneerimine:
+372 646 6075
spa@schlossfellin.ee

Liitu Schloss Fellini
sõpraderingiga

Meie sõbrad saavad eelisjärjekorras osa hotelli, spaa ja restorani
ahvatlevatest pakkumistest ja kavandatavatest ettevõtmistest.