Spaa

 Spaa

Spaanaudingud kõigile meeltele

Schloss Fellini soklikorrusel paiknev spaakompleks pakub lõõgastust ja naudinguid neile, kes hindavad rahulikku privaatset keskkonda ja individuaalset lähenemist. Ajaloolise hõnguga ruumides viiakse läbi luksuslikke hoolitsusi ja ilurituaale kogu maailmast, kasutades kvaliteetseid A-klassi nahahoolduse spaasarja Cinq Mondes’ tooteid. Cinq Mondes’s (viis maailma eesti k) saavad kokku lõõgastusrituaalid viiest maailmajaost.

Hubases, 22 külastajat mahutavas spaakompleksis saavad lõõgastusbasseini ja mullivanni, saunu ja iluteenuseid nautida nii hotelli külastajad kui päevaspaa paketi kasutajad.

Vali sobiv hoolitsus või päevaspaa pakett

Taastav ja siluv jalamassaaž

20 min
E—N 35 €
R—P 45 €

See hoolitsus annab puhkust teie väsinud jalgadele. Pinguldava jalamassaaži jaoks kasutatakse Cinq Mondes’ tooteid, mis on inspireeritud traditsioonilisest Hiina farmakopöast ning sisaldavad looduslikke aktiivaineid. Pärast massaaži tunnete, et jalad on värsked ja kerged ning täielikult puhanud.

Jalamassaaž on inspireeritud traditsioonilisest India meditsiinist ja ajurveda traditsioonidest, mis aitavad taastada keha ja vaimu tasakaalu ning toetavad keha funktsioone. Toniseeriv ja energiat juhtiv massaaž aitab parandada keha vereringet ning keskendub eriti jalalihaste pingetest vabastamisele.

Massaaži jaoks kasutab iluteenindaja Cinq Mondes’ õrna jalakreemi, milles sisalduvad orgaaniline aaloe, bambus, arnika, kamper ja mentool aitavad ergutada vereringet ning värskendada raskeid jalgu. See ainulaadne hoolitsus annab võimaluse meeldivaks puhkehetkeks ja värskenduseks.

Toniseeriv ja lõõgastav jalamassaaž sobib ideaalselt neile, kes igatsevad jalgadesse kergust ja elujõudu ning on unustamatu põgenemine igapäevarutiinist.

Spaamaniküür

75 min
E—N 39 €
R—P 49 €

Maniküürile lisaks käte koorimine, mask, massaaž, küünte lakkimine. Kingituseks kaasa küünelakk!

Spaapediküür

90 min
E—N 49 €
R—P 59 €

Pediküürile lisaks jalgade koorimine, mask, massaaž, küünte lakkimine. Kingituseks kaasa küünelakk!

Schloss Fellini spaaetikett

Broneerimine ja broneeringu tühistamine

Soovitame broneerida spaahoolitsused varakult. Hoolitsuste broneerimiseks palume kirjutada aadressil spa@schlossfellin.ee.


Broneeritud hoolitsuse aja tühistamiseks palume seda teha vähemalt 24 tundi enne hoolitsuse algust.


Hoolitsusest loobumisest mitteteatamisel lisatakse teie arvele 75% hoolitsuse maksumusest.

Hoolitsused

Palume tulla spaa vastuvõttu 10-15 minutit enne hoolitsuse algust, et saaksite selleks rahulikult valmistuda. Spaa administraator juhatab teid ootealale, kust teid hoolitsusele kutsutakse.


Hoolitsusele soovitame saabuda hommikumantlis. 


Hoolitsusele hilinemisel kestab protseduur ettenähtust vähem aega.

Veeala ja saunad

Butiikspaa veealal ja saunades palume kanda ujumisriietust, väikelastel kasutada ujumismähkmeid ning enne basseinidesse sisenemist ja peale saunas viibimist käia duši all.

Lapsed võivad spaas viibida vaid täiskasvanud saatja järelvalve all.

Palun olge ettevaatlikud, märg põrand võib olla libe!

Wellness spaa

Saunade ja basseini ala
E-N 12–22
R-P 10–22

Spaahoolitsused
E-P 9–20

Info ja broneerimine:
+372 646 6075
spa@schlossfellin.ee