Covid-19

Head külalised!

SA Viljandimaa Arenduskeskus poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

 

Alates 01.11.2021 jõustusid Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uued korraldused ning seetõttu tuleb kõigil Schloss Fellini külastajatel alates 12. eluaastast esitada saabudes COVID-19 tõend.

COVID-19 tõend tuleb esitada hotelli sisse registreerides ning spaad, restorani või kohvikut külastades koos isikut tõendava dokumendiga.

Tõendamiseks sobivad digitaalsel või väljaprinditud kujul:

  • kehtiv COVID-19 vaktsineerimistõend
  • kehtiv COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend
  • koroonaviiruse PCR-testi negatiivse tulemuse tõend (ainult lapsed vanuses 12-17 eluaastat k.a). Test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt mitte rohkem kui 72 tundi enne saabumist.
  • antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend (ainult lapsed vanuses 12-17 eluaastat k.a). Test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt mitte rohkem kui 48 tundi enne saabumist. Aktsepteeritakse ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemust.

Ilma sobiva tõendita ei ole meil kahjuks võimalik teid teenindada. Juhul kui külaline saabub ilma tõendita, on meil õigus teenuste pakkumisest loobuda ning ette tasutud teenuste eest raha ei tagastata.

Kõigile Schloss Fellini külastajatele alates 12. eluaastast kehtib nõue kanda üldkasutatavates ruumides näomaski.

Tingimused kehtivad kuni Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uute korraldusteni või nende tühistamiseni.

Lisainfo: kriis.ee